نظرسنجی

در کدام یک از شبکه های اجتماعی زیر فعالیت دارید؟
   
بین المللی مانند فیسبوک، گوگل پلاس و...
ملی مانند افسران، کلوپ، فیس نما و...
هر دو
هیچکدام


رتبه نخست حفاظت از اراضی به آستان قدس رضوی اختصاص یافت
مدیر حفاظت املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی رتبه نخست در زمینه حفاظت از املاک و اراضی در میان سازمان‌های متولی زمین در سطح کشور را به خود اختصاص داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی ، حجت‌الله شریعتمداری با بیان این خبر افزود: شورای حفظ حقوق بیت‌المال تاکنون در چندین نوبت ضمن قدردانی از عملکرد آستان قدس رضوی در پاسداری از موقوفات حضرت رضا(ع) از دیگر سازمان‌های متولی زمین خواسته تا بهره‌گیری از تجربیات ارزنده آستان قدس رضوی، این الگو را در حفاظت و صیانت از املاک و اراضی پیاده‌سازی‌ کند.
وی تصریح کرد: وظیفه خطیر حفاظت از موقوفات حضرت رضا(ع) به حوزه مدیریت املاک و اراضی از زیر مجموعه‌های معاونت املاک و اراضی آستان قدس رضوی محول شده است.
وی با بیان اینکه اداره حفاظت از اراضی، تدابیر لازم را در خصوص حراست از مناطق تحت حفاظت، اتخاذ می‌کند، اذعان داشت: برنامه زمان‌بندی گشت در مناطق، تهیه و اجرا و جلوگیری از تصرف و ساخت و ساز از سوی متصرفان، هدایت و راهنمایی نقشه‌برداران در مناطق تحت حفاظت و همکاری با آنان، هماهنگی و همکاری در خصوص اقدامات مربوط به ساخت دیوار، ایجاد حصار در املاک و اراضی مناطق تحت حفاظت، تلاش در راستای بهبود مستمر فعالیت‌ها و ارتقای سطح بصیرت، دانش، مهارت و توانمندی از جمله فعالیت‌های این اداره است.
شریعتمداری تصریح کرد: در بخش حراست از اراضی آستان قدس رضوی نیز فعالیت‌های چشمگیری انجام شده است، لذا برای جلوگیری از هر گونه دخل و تصرف در این حوزه از خریداران و فروشندگان درخواست می‌شود قبل از هر گونه خرید و فروش املاک موقوفه امام رضا(ع) وضعیت ملک مورد معامله را از آستان قدس رضوی استعلام کنند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
نسخه قابل چاپ

عناوین مرتبط:
مطالب مرتبط
برپایی 10 نمایشگاه کتاب ازسوی آستان قدس رضوی در مشهد
آغاز به چاپ قرآن ابراهیم سلطان تیموری
نمایشگاه« سابقه تعلیم و تربیت درآستان قدس رضوی از دوره صفویه تاکنون» درمشهد
آستان قدس رضوی در ارائه امور فرهنگی مذهبی پیشتاز است
لزوم استفاده از زیرساخت‌های آستان قدس رضوی در حوزه فناوری اطلاعات
 
 
Guest (AQRGuest)